Agnieszka Korneluk: Türkiye’ye karşı oynamayı seviyorum | Eda Erdem ile sohbet ettik

Polonya Milli Takımı’nın yıldız orta oyuncusu Agnieszka Korneluk, Trt Spor’a açıklamalarda bulundu. Türkiye’ye karşı oynadıkları maçlar hakkında konuşan yıldız ismin Eda Erdem ile ilgili sözleri dikkat çekti.

‘TÜRKİYE’YE KARŞI OYNAMAYI SEVİYORUM’
“Türkiye’ye karşı birçok kez oynadık. Her zaman zorlu geçiyor. Birbirimize çok şey öğretiyoruz. Çok iyi, en üst seviyede oyuncuları var. Güçlü bir takım. Türkiye’ye karşı oynamayı seviyorum.”

Türkiye Milli Takımı’nın tek kelime ile anlatır mısın?
“Güç. Bence gerçekten çok güçlü voleybolcularınız var. Mesela Karakurt ve Vargas gibi. Harika orta oyuncular var. “

Türk Milli Takımı’nda kendine en yakın hissettiğin kişi?
“Saha dışarısında Türk voleybolcuları fazla tanımıyorum ama Polonya Milli Takımı kaptanıydım. Birkaç kez Eda Erdem ile buluşup sohbet etmiştik. Kesinlikle çok iyi bir insan ve benim için iyi bir tecrübeydi. “

‘İDOLÜM POLJAK’
“Benim idolüm Maja Poljak’tı. Türkiye’de oynamış bir voleybolcuydu. Şampiyonlar Ligi’nde ona karşı oynayabildiğim için çok şanslıyım. Kariyerini sonlandırdı ama o hala benim idolüm.”

One thought on “Agnieszka Korneluk: Türkiye’ye karşı oynamayı seviyorum | Eda Erdem ile sohbet ettik

  1. · устойчивость к агрессивным средам (атмосферным явлениям).У нас Вы сможете найти и приобрести деревянные и металлические спортивные комплексы по приемлемым для Вас ценам.Каталог полон моделями спортуголков, которые будут служить Вашему малышу помощью в развитии.
    Детские игровые площадки купить
    Спортивные площадки купить
    Манжеты для тренировки ног

    Современные игровые комплексы для установки на улице – это не только способ провести время в весёлой игре. Это еще возможность физического развития Вашего ребенка и укрепления его мышц. Поскольку ИК для детей любого возраста содержат в себе множество турников, лесенок, спортивных стенок, тренажеров и инвентаря, с такой покупкой Вам удастся сделать отдых ребенка активным, оздоровительным и укрепляющим организм.Купить на складе:есть.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir