Vivo Pad Air tanıtıldı! İşte özellikleri…

Vivo Pad Air, şirketin başkan yardımcısı Jia Jingdong tarafından Weibo üzerinden Çin’de resmen tanıtıldı.

Tabletin üç renk seçeneğiyle geleceği açıklandı. Cihazın teknik özellikleri ve diğer ayrıntıları da doğrulandı. Sadece 530 gram ağırlığında ve 44W hızlı şarj destekli 8,500mAh bataryaya sahip.

Çinli üreticinin son teklifi Qualcomm’un Snapdragon 870 SoC’si tarafından desteklenecek. 2,8K çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip 11,5 inçlik bir ekrana sahip olacak.

Vivo’nun başkan yardımcısı Jia Jingdong, Çin’deki en yeni Vivo Pad Air’i duyururken Weibo hesabından bir not paylaştı. Tabletin hafif olduğu iddia ediliyor.

Weibo gönderisine göre tablet Free Blue, Brave Pink ve Easy Silver olmak üzere üç renk seçeneğiyle gelecek. Tablet 530 gram ağırlığında ve 6,67 mm kalınlığında olacak. Ancak tabletin fiyatı, bulunabilirliği ve depolama seçenekleri henüz açıklanmadı.

VİVO PAD AİR TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Vivo Pad Air, Android 13 tabanlı OriginOS 3’ü çalıştıracak. 144Hz yenileme hızına sahip 11,5 inç 2,8K (2800×1968 piksel) LCD ekrana sahip olacak. Tablet 3:2 en boy oranına ve P3 geniş renk gamına sahip olacak.

Adreno 550 GPU ile birleştirilmiş bir Snapdragon 870 SoC ile donatılacak. Ayrıca, cihaz 44W hızlı şarjı destekleyen 8,500mAh bataryaya sahip olacak.

Tabletin süper ses hesaplamalı ses efektlerine sahip dörtlü bir hoparlör kurulumuna sahip olduğu iddia ediliyor. Yeni Vivo Pad Air, parmak izine dayanıklı metal bir gövdeye sahip olacak.

Şirket henüz tabletin kamera özellikleri, RAM ve depolama konfigürasyonları da dahil olmak üzere diğer bazı özelliklerini açıklamadı.

Tabletin fiyatlandırma detaylarının resmi lansman sırasında açıklanması bekleniyor. Ayrıca, cihazın Hindistan’da piyasaya sürülmesine ilişkin herhangi bir ayrıntı bulunmuyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir